Maintenance for the week of March 25:
• [COMPLETE] ESO Store and Account System for maintenance – March 28, 9:00AM EDT (13:00 UTC) - 12:00PM EDT (16:00 UTC)

Greek Guild

Elthamor
Elthamor
Black Traders με events και σε pvp και pve (όπως Craglorn, Pledges, σύντομα ξεκινάμε και Trials). Mε guild trader στο Betnikh και TS θα χαρούμε πολύ να κάνουμε κάτι μαζί. Επικοινωνήστε με @Elthamor ή @Black_Arrows
  • magkafas
    magkafas
    Φίλε θα ήθελα να μου κάνεις invite θα είμαι μέσα μετα τις 8.

    @christosmag
  • Arionas
    Arionas
    Soul Shriven
    ποσο κοσμος παιζει σε αυτο το Guild? μολις ξεκινησα αυτο το ΜΜΟ και δεν βγαζω ακρη ακομα με τα πιο πολλα ! PLZ INVITE
  • Elthamor
    Elthamor
    Τώρα και με server στο Discord :smiley:
  • Artis
    Artis
    ✭✭✭✭✭
    These are really weird formulas. Never seen them before.
  • Elthamor
    Elthamor
    Artis wrote: »
    These are really weird formulas. Never seen them before.

    It's greek :)
  • Elthamor
    Elthamor
    Η ομάδα μας όλο και μεγαλώνει. Έχουμε φτάσει τα 20 άτομα περίπου κάθε μέρα να μπαίνουν και θα χαρούμε να σας έχουμε.
  • C0L0SSUS
    C0L0SSUS
    ✭✭
    Υπαρχει αντιστοιχο guild στο xbox one NA?
    Υπαρχει το Greek eso glub sto xbox one απο οτι γνωριζω αλλα δεν εχω ακουσει για guild.
  • Elthamor
    Elthamor
    C0L0SSUS wrote: »
    Υπαρχει αντιστοιχο guild στο xbox one NA?
    Υπαρχει το Greek eso glub sto xbox one απο οτι γνωριζω αλλα δεν εχω ακουσει για guild.

    Δυστυχώς δεν γνωρίζω
  • Elthamor
    Elthamor
    Η παρέα μας μεγάλωσε ακόμα περισσότερο και περιμένει κι' άλλους έλληνες παίκτες που βρίσκονται εκεί έξω :) . Αυτή την στιγμή σχεδιάζουμε να αποκτήσουμε και Trader κάπου πιο κεντρικά. Ήδη έχει γίνει το πρώτο μας pvp event και είμαστε και ανοικτοί για μέλη από άλλες alliances.
  • exhuman
    exhuman
    Soul Shriven
    παρατησα το παιχνιδι στους πρωτους μηνες απο τοτε που ειχε βγει και λεω να ξανααρχισω. υπαρχει ακομα ελληνικο community?
Sign In or Register to comment.