The Gold Road Chapter – which includes the Scribing system – and Update 42 is now available to test on the PTS! You can read the latest patch notes here: https://forums.elderscrollsonline.com/en/discussion/656454/

Postoji li neki NAS (Balkanski guild) ili grupa ljudi?

Beowolf022
Beowolf022
Soul Shriven
Od skoro sam u igri malo kasnim znam :smile Ali mi dosadilo da pricam sam sa sobom dok se igram :smiley: Pa ako ovde postoji neki nas guild ili grupa ljudi koja jos uvek igra bice mi drago da budemo drugari. Nisam pro i kao sto rekoh ne igram dugo ovu igru pa kome to smeta postujem a kome ne smeta nek se javi.
Toliko od mene :tired_face:
  • iqoologiceb17_ESO
    iqoologiceb17_ESO
    ✭✭✭
    Postoji :)
    Zove se birtija i svi su dobrodosli.
    Birtija je multinacionalni ceh sačinjen od igrača s područja bivše Jugoslavije.
    Većinski su igrači iz Aldmeri Dominion, ali ima i ostalih Alijansi te AD nije preduvjet za ulazak.

    Postoji gotovo od kada je igra krenula i s vremenom je skupila određen broj iskusnih igrača koji su uvijek voljni pomoći.

    Članovi redovito igraju Undaunted dnevne zadatke i uvijek se može naći par članova za grupu. Pogotovo nakon 07.03. kada će se moći lako grupirati van domaće alijanse.
    S nedavnim novim ustrojem unutar ceha dolaze i novi ciljevi koji podrazumijevaju grupno igranje PvPa i odrađivanje Trialsa unutar ceha.
    Osim organiziranih događaja, uvijek ima netko aktivan za ugodno druženje, što preko TeamSpeaka, što preko chata.

    Dobrodošli su svi!
    Kontaktirajte @Dubhliam, ili @airmelt putem maila unutar igre za poziv.
    PC EU
  • Dubhliam
    Dubhliam
    ✭✭✭✭✭
    Ooooo, hvala @iqoologiceb17_ESO !
    Imaš brzo oko ;)

    Ima i thread za rekrutiranje na forumu.

    @Beowolf022 , slobodno se javi unutar igre, ako smo online airmelt ili ja, pozvat ćemo te.
    >>>Detailed Justice System Concept thread<<<
  • ZOS_CoriJ
    ZOS_CoriJ
    ✭✭✭✭✭
    Hey guys, we mean no ill will, but for future threads like these please use English. There are also forums for French and German at your preference. You may use any other language for subject/title line if this helps attract your audience. :)
    The Elder Scrolls Online: Tamriel Unlimited - ZeniMax Online Studios
    Forum Rules | Code of Conduct | Terms of Service | Home Page | Help Site

    No longer available to take PMs or messages: Please defer to another Moderator
    Staff Post
This discussion has been closed.