Update 40 featuring the Endless Archive is now available to test on the PTS! You can read the latest patch notes here: https://forums.elderscrollsonline.com/en/categories/pts
Maintenance for the week of October 2:
• PC/Mac: NA and EU megaservers for patch maintenance – October 2, 4:00AM EDT (8:00 UTC) - 9:00AM EDT (13:00 UTC)
• ESO Store and Account System for maintenance – October 3, 9:00AM EDT (13:00 UTC) - 12:00PM EDT (16:00 UTC)
• Xbox: NA and EU megaservers for patch maintenance – October 4, 6:00AM EDT (10:00 UTC) - 12:00PM EDT (16:00 UTC)
• PlayStation®: NA and EU megaservers for patch maintenance – October 4, 6:00AM EDT (10:00 UTC) - 12:00PM EDT (16:00 UTC)

Donanım Yenileme Çalışmaları Güncellemesi - 31 Mart 2023

ZOS_Kevin
ZOS_Kevin
Community Manager
Devam eden donanım yenileme çalışmalarımız hakkında sizlerle bazı bilgiler paylaşmak istiyoruz. PC Avrupa sunucusu çalışmaları neredeyse bitmek üzere. Sunucu, uzatılmış bir bakım sürecinde kapalı kalacak. Bakım, 4 Nisan gece vakti başlayacak ve akşama doğru bitecek. Kesin olmasa da planlanan saat aralığı 4 Nisan TSİ 03.00 ve 4 Nisan TSİ 17.00 arası. Bakım tamamlandıktan sonra PC Avrupa sunucusunun performansını gözlemleyeceğiz. Bu bakım Jester's Festival sırasında yaşanacak, tam da bu sebeple etkinliğin başına bir gün eklemiştik.

Geri kalan sunucular için aşağıda planlanan zaman çizelgelerine göz atabilirsiniz. Unutmayın, eğer donanım yenileme sırasında herhangi bir problemle karşılaşırsak veya ESO Live'da bir sıkıntı çıkarsa önceliğimizi ona vermemiz gerekeceğinden planlanan saatler değişebilir.
  • PlayStation Avrupa: Sırada bu sunucu var, nisan ayı içinde tamamlamayı planlıyoruz. Günü belirlediğimizde size haber vereceğiz.
  • Xbox Kuzey Amerika ve PlayStation Kuzey Amerika: Bu sunucuları mayıs ayında halletmeyi planlıyoruz. Günleri belirlediğimizde sizinle paylaşacağız.
  • Xbox Avrupa: Xbox Avrupa sunucusunda donanım yenileme çalışmalarına başlayabilmemiz için Frankfurt'taki veri merkezinde ek çalışmalar yapmamız gerekiyor. Hatırlıyorsanız aralık ayında Xbox Avrupa'yı bu sıraya koymamıştık. Bu, en az performans problemi yaşayan sunucu olduğundan donanım yenileme çalışmalarının yılın ilerleyen zamanlarında gerçekleşmesini planlıyoruz. Elimizden geldiğince güncelleme paylaşmaya çalışacağız.

Teşekkür ederiz!
Edited by ZOS_Kevin on March 31, 2023 2:00PM
Community Manager for ZeniMax Online Studio and Elder Scrolls OnlineDev Tracker | Service Alerts | ESO Twitter
Staff Post
This discussion has been closed.