Maintenance for the week of June 5:
• [COMPLETE] PC/Mac: NA and EU megaservers for patch maintenance – June 5, 2:00AM EDT (6:00 UTC) - 8:00AM EDT (12:00 UTC)
· Xbox: NA and EU megaservers for maintenance – June 7, 6:00AM EDT (10:00 UTC) - 9:00AM EDT (13:00 UTC)
• PlayStation®: NA and EU megaservers for maintenance – June 7, 6:00AM EDT (10:00 UTC) - 9:00AM EDT (13:00 UTC)

Najnowsze informacje o wymianie sprzętu i wydarzeniu Whitestrake’s Mayhem [Styczeń 2023 r.]

ZOS_MattFiror
Chciałbym przekazać wszystkim najnowsze informacje na temat wymiany serwerów podczas której wprowadzamy całkowicie nowy sprzęt do naszych centrów danych w Ameryce Północnej i Europie. Jak zapewne pamiętacie, pod koniec zeszłego roku przekazywałem harmonogram działań w europejskim centrum danych. Wkraczamy obecnie w kluczowy etap tych działań, a więc wracam z kolejnymi informacjami.
  • Z powodu opóźnień w dostawach jesteśmy obecnie o 1-2 tygodnie do tyłu. Pozostaje to całkowicie poza naszą kontrolą, ale mimo to – przepraszam. To dwutygodniowe opóźnienie nakłada się na marcową premierę 37. aktualizacji, co z oczywistych przyczyn chcielibyśmy rozdzielić. W związku z powyższym nowa data uruchomienia nowego sprzętu na serwerach PC EU wyznaczona została obecnie na początek kwietnia, a wkrótce później zmiany chcielibyśmy też wdrożyć na serwerach PlayStation EU. Aby dobrze przygotować się do tych prac, planujemy przerwy serwisowe we wszystkich światach EU, które pojawią się 7 lutego.
  • Podobnie jak w przypadku odświeżenia serwerów PC NA, które odbyło się w połowie zeszłego roku, w momencie właściwej wymiany spodziewajcie się około 14-godzinnego przestoju. Dokładna data i czas niedostępności serwerów zostaną podane z odpowiednim wyprzedzeniem.
  • W marcu i kwietniu w ESO zawsze dużo się dzieje. Mamy mnóstwo wydarzeń i prawie zawsze – dużą aktualizację. W związku z tym musimy przesunąć kilka wydarzeń w kalendarzu, aby nasz zespół infrastruktury mógł bez przeszkód przeprowadzać prace serwisowe bez przestojów w trwających wydarzeniach. Przesuwamy Whitestrake’s Mayhem na dalszą część roku, aby upewnić się, że ukończymy wymianę serwerów jeszcze przed rozpoczęciem wydarzenia. Wciąż planujemy jednak dwa wydarzenia Whitestrake’s Mayhem na rok 2023. Ponieważ przesuwamy wydarzenie, w którym można zdobyć Event Tickets, poza I kwartał (styczeń – marzec), a chcemy żeby wszyscy zdołali zdobyć morfujący przedmiot kolekcjonerski z I kwartału, osobowość Passion’s Muse, fragmenty z I kwartału udostępnimy w II kwartale (kwiecień – czerwiec). Z powodu tej zmiany liczba Event Tickets, które możecie zdobyć w całym roku, nie zmieni się. Tak jak w poprzednich latach, wszystkie fragmenty morfującego przedmiotu kolekcjonerskiego na ten rok będą też dostępne podczas New Life Festival w grudniu.

To na razie wszystko. Będziemy was informować na bieżąco.
Matt Firor
Studio Director, ZeniMax Online Studios
Staff Post
Sign In or Register to comment.