Aktualizacja na PC/konsolach

ZOS_Kevin
ZOS_Kevin
admin
Chcemy poinformować wszystkich graczy, że kolejna aktualizacja na PC/Mac jest obecnie planowana na 5 grudnia. Wersja na konsole pojawi się 7 grudnia.

Aktualizacja zawierać będzie następujące poprawki priorytetowych problemów:
  • Przerywanie bloków przez przetoczenie z unikiem lub uderzanie
  • Wskazówki systemu Antiquity, które są obecnie niedostępne do zdobycia (Storm-Weathered Drafting Top, True Way Clay Dials oraz Frog Metal Buckle [ten ostatni nie działa tylko dla 10. rangi atrybutu Blacksmithing])
  • Wyłączenie, które może wystąpić w trakcie używania logów starć
  • Pracujemy też nad innymi usterkami, w tym nad błędami w tłumaczeniach związanymi z niedawno wydaną wersją ESO w języku chińskim uproszczonym

Wiemy, że przygotowanie tej aktualizacji trwa o tydzień dłużej niż zwykle. Wspomniane problemy są złożone i w związku z tym potrzebujemy nieco więcej czasu, aby upewnić się, że zostały poprawnie usunięte i w pełni przetestowane. Przy okazji naprawimy również kilka innych błędów, o których nie wspominamy powyżej.

Poprawki te związane są z klientem, co oznacza, że nie można ich wprowadzić poprzez szybką aktualizację. Musimy stworzyć całą nową wersję klienta oraz ją certyfikować. Zbliża się Święto Dziękczynienia, a więc nasze biura (i biura naszych partnerów z różnych platform) w Ameryce Północnej będą zamknięte. W związku z tym czas przekazania aktualizacji jeszcze się wydłuża.

Ciężko pracujemy, aby przekazać wam te poprawki jak najszybciej. Gdyby dało się przyspieszyć cały proces, na pewno byśmy to uczynili, ale chcemy zyskać pewność, że wersja jest stabilna i gotowa do działania, a błędy rzeczywiście zostały wyeliminowane. Dziękujemy za waszą cierpliwość w tym czasie.

Dziękujemy wszystkim za ciągłe wsparcie.
Edited by ZOS_Kevin on 23 November 2022 14:34
Forum Manager for ZeniMax Online Studio and Elder Scrolls Online
Dev Tracker | Service Alerts | ESO Twitter
Staff Post
This discussion has been closed.