Aktualizacja informacji o sprzęcie dla PC EU – sierpień 2022 r.

ZOS_MattFiror
Nasz projekt wymiany sprzętu dla serwerów trwa w najlepsze, a więc informujemy o postępach. Większość z was już wie, że w maju z powodzeniem wymieniliśmy sprzęt północnoamerykańskiego megaserwera PC i że ciężko pracowaliśmy nad zaplanowaniem, zamówieniem i przygotowaniem ulepszenia europejskiego serwera PC.

W poprzedniej informacji wspominaliśmy, że czas zamówienia, przygotowania i skonfigurowania takiej ilości sprzętu zajmie wiele miesięcy i niestety całość jedynie się wydłużyła. Choć zamówiliśmy sprzęt dla serwera PC EU już dawno temu, wciąż czekamy na krytyczne elementy, które są absolutnie nieodzowne do działania całej usługi.

Mówiąc całkiem szczerze, wszystkie elementy docierać do nas będą jeszcze przez kolejnych dziesięć tygodni. Następnie zacznie się proces składania i testowania, który również potrwa całe tygodnie. W oparciu o to, co wiemy dziś, wszystko może zostać zaktualizowane, przetestowane i uruchomione w pełnej wersji gry w okolicach marca 2023 r. Spodziewamy się, że aktualizacja sprzętowa serwerów konsolowych nastąpi nieco później po tym terminie.

To zapewne nie są wieści, które chcieliście usłyszeć – my również jesteśmy rozczarowani. Chcielibyśmy, aby cały proces przebiegał znacznie szybciej. Będziemy starali się przeprowadzić go tak szybko, jak to tylko możliwe.

Odezwiemy się jeszcze pod koniec roku i podamy bardziej dokładną datę. Do tego czasu, dziękujemy za waszą cierpliwość.
Edited by ZOS_MattFiror on 25 August 2022 18:12
Matt Firor
Studio Director, ZeniMax Online Studios
Staff Post
This discussion has been closed.