Maintenance for the week of September 16:
• [COMPLETE] PC/Mac: NA and EU megaservers for patch maintenance – September 16, 4:00AM EDT (8:00 UTC) – 9:00AM EDT (13:00 UTC)
• Xbox: NA and EU megaservers for patch maintenance – September 18, 6:00AM EDT (10:00 UTC) - 12:00PM EDT (16:00 UTC)
• PlayStation®: NA and EU megaservers for patch maintenance – September 18, 6:00AM EDT (10:00 UTC) - 12:00PM EDT (16:00 UTC)

BALKHAN dungeon raideres guild!! (Srbija, Bosna, Hrvatska,Makedonija, EX-YU)

xxl246890
xxl246890
Pozdrav ekipa, osnovali smo guild namjenjen ex-yu igračima. Pošto se većini neda pričati engleski dok igramo eto skupilo se nas 6 pa osnovali guild. Prevenstveno smo se skupili kako bi riješavali daily dungeone- normal i veteran te grind kroz ostale dungeone a dok se ekipa skupi i svi dođu na veteran rank da probamo riješavati i trialse-- za sad nismo još spremni da napadenmo cyriodil ali možda s vremenom i do tog dođe-- pa ako ima zainteresiranih naških ljudi ostavite ovdje svoj psn- pa ću vam poslati invite!! Ajmo pokazati da su balkanci najjači--
trenutačno u guildu ima 3 veteran playera i tri početnika koji marljivo dižu lvl
  • biljnacanin
    Dodaj mene u Guild. PSN mi je biljancanin Takodjer imam jednog NB VR3, a malo i druge dizem na jaci nivo da bi bio malo jaci u PvP obliku igre. Ali kao sto rekoh trenutno imam Imperial NB VR3 i jednog poprilicno jakog za svoj lvl Dunmer DK lvl 27, ali s njim sam pretezno u Cyrodiil... Cekam invite...
  • xxl246890
    xxl246890
    invite stiže danas popodne dok dođem doma!! dobro došao!! bratstvo i jedinstvo
  • xxl246890
    xxl246890
    Ispričavam se Slovencima što ih nisam spomenuo u gore objavljenim postovima!! Slobodno se i vi javljate kod nas u guildu neće biti arbitražnih sudova!!!
  • xxl246890
    xxl246890
    malo da dignemo gore možda još netko uhvati
  • xxl246890
    xxl246890
    Dodaj mene u Guild. PSN mi je biljancanin Takodjer imam jednog NB VR3, a malo i druge dizem na jaci nivo da bi bio malo jaci u PvP obliku igre. Ali kao sto rekoh trenutno imam Imperial NB VR3 i jednog poprilicno jakog za svoj lvl Dunmer DK lvl 27, ali s njim sam pretezno u Cyrodiil... Cekam invite...

    Poslan friend req na psn, dok vidiš prihvati pa te onda dodam u guild...
  • xxl246890
    xxl246890
    Na službenom putu sam do nedjelje- ako netko ima želju priključiti se u guild neka ovdje ostavi svoj psn pa ću ga dodati ili neka meni pošalje frend req. psn je real_xxl2
  • xxl246890
    xxl246890
    dižemo gore
  • xxl246890
    xxl246890
    stvarno nema ljudi sa naših prostora na ESO-U
  • Ajvarzmaj
    Ajvarzmaj
    Soul Shriven
    Pa de me pozovi i - PSN: papicino - NB VR14
  • shadoweezy
    shadoweezy
    Soul Shriven
    bok ljudi.. ajde dodajte i mene da se igramo

    psn: shadoweezy
  • xxl246890
    xxl246890
    može ljudi danas dok se sa posla danas vratim dodajem vas!!
  • xxl246890
    xxl246890
    ajmo opet malo gore podići
  • xxl246890
    xxl246890
    ajmo balkanci!
  • Breakfinity
    Breakfinity
    ✭✭
    Dodajte mene (Slovenija)
    PSN: Breakfinity_
    PS4 | EU | DC |

  • xxl246890
    xxl246890
    Dodajem danas !!! bilo na odmoru preko vikenda
  • xxl246890
    xxl246890
    ajmo još malo ljudi!! pridružite se !!! btw trebamo tenk-a za full družinu da imamo za dungeone
  • THoRvat051
    THoRvat051
    Soul Shriven
    PSN: THoRvat051
    (Slovenija)
  • DayCRO
    DayCRO
    Soul Shriven
    Dodajte i mene molim.
    PSN: DayVeeHR
  • ZOS_GregoryV
    Greetings all,

    Due to this threads inactivity, and being in an unsupported language, we have decided to close this thread. However, if this guild is still active and looking for new members, please feel free to create another thread for recruiting purposes. If another thread is created, please be sure to have the thread in one of the following supported languages: English, French, German, or Japanese. We also accept threads being in an unsupported language as long as there is also a translation that is in one of the supported languages. Thank you for your understanding. ^- ^
    The Elder Scrolls Online: Tamriel Unlimited - ZeniMax Online Studios
    Forum Rules | Code of Conduct | Terms of Service | Home Page | Help Site
    Staff Post
This discussion has been closed.