Informacja na temat wymiany sprzętu serwerów – 31 marca 2023 r.

ZOS_Kevin
ZOS_Kevin
Community Manager
Chcieliśmy podzielić się z wami najnowszymi informacjami z prac nad wymianą sprzętu serwerów. Prace nad serwerami PC EU zbliżają się do końca. Przełączenie na nowe serwery nastąpi podczas przedłużonej przerwy serwisowej, która rozpocznie się w nocy, 4 kwietnia, i zakończy się tego samego dnia po południu. Wstępnie zakładany harmonogram to godziny od 2:00 do 16:00. Po zakończeniu prac serwisowych, będziemy monitorować wydajność serwera PC EU. Przerwa nastąpi w trakcie Jester’s Festival i dlatego z wyprzedzeniem dodajemy jeden dzień do rozpoczęcia wydarzenia.

Jeśli chodzi o pozostałe serwery, poniżej znajduje się najbardziej aktualny planowany harmonogram. Należy zwrócić uwagę, że daty i godziny mogą się zmienić, jeśli natrafimy na jakieś problemy z procesem wymiany serwerów albo inne problemy z usługą ESO, które staną się dla nas priorytetowe.

• PlayStation EU: Ten serwer jest następny i prace powinny zakończyć się jeszcze w tym miesiącu (kwietniu). Damy wam znać, kiedy ustalimy ostateczną datę.
• Xbox NA i PlayStation NA: Prace zaplanowane są na maj. Dokładne daty podamy po ich ustaleniu.
• Xbox EU: W naszym centrum danych we Frankfurcie wymagane są dodatkowe prace, zanim możliwa będzie wymiana sprzętu serwerów Xbox EU. Wiemy, że wymiana tych serwerów jako ostatnich nie jest zbieżna z tym, o czym informowaliśmy w grudniu, jednak te serwery mają najmniej problemów z wydajnością/stabilnością. Prace nad wymianą sprzętu dla tych serwerów są planowane w kolejnych miesiącach tego roku. Bliższe informacje podamy, gdy tylko wszystko zostanie ustalone.

Dziękujemy!
Edited by ZOS_Kevin on March 31, 2023 1:59PM
Community Manager for ZeniMax Online Studio and Elder Scrolls OnlineDev Tracker | Service Alerts | ESO Twitter
Staff Post
This discussion has been closed.