The Gold Road Chapter – which includes the Scribing system – and Update 42 is now available to test on the PTS! You can read the latest patch notes here: https://forums.elderscrollsonline.com/en/discussion/656454/
Maintenance for the week of April 22:
• [IN PROGRESS] Xbox: NA and EU megaservers for patch maintenance – April 24, 6:00AM EDT (10:00 UTC) - 12:00PM EDT (16:00 UTC)
• [IN PROGRESS] PlayStation®: NA and EU megaservers for patch maintenance – April 24, 6:00AM EDT (10:00 UTC) - 12:00PM EDT (16:00 UTC)

[ PC-EU-EP ] Night Brotherhood - CZ/SK Social group

Gregory_Mordyval
Zdravím vás vrahové, léčitelé, rytíři či přátelé,

jsme velmi malá skupinka Night Brotherhood hrající za alianci Ebonheart Pac.

Něco málo o nás:

Jsme bratrstvo přátel s vášní pro hru a nadšením do všeho, do čeho se pustíme. Jsme dlouho zaniklá guilda, proto se nazyvame spise skupinou, ktera je aktivni a sdili kazdodenni herni zazitky spolecne. Z počátků vzniku serveru jsme válčili za Daggerfall, ale nyní hrajeme za Ebonheart pac.

Co od nás můžete čekat ?

Jsme spolek zaměřený na PvP styl hry. Náš styl hry, který hrajeme je jednoduchý …. užít si tuto hru v kruhu svých přátel a spoluhráčů a nehnat se bezhlavě za úspěchem. Jsme lidé připravení pomoci a poradit všem slušným a stejně zapáleným lidem, kteří hledají příjemné prostředí.

Samozřejmě i my máme reálné životy a chápeme, že povinnosti a radosti běžného života mají vždy přednost. Pro ten zbylý čas, který se rozhodnete věnovat tomuto světu, budeme rádi bojovat po vašem boku, spolu plnit úkoly a čelit nástrahám Nirnu.

Podpora a komunikace bratrstva:

Jsme skupinka s mluvenou komunikaci. Máme připravený Discrod, kde travíme vetsinu nasi komunikace. Chat je pro nas az druhorada komunikace (PvP duvody).

Co vám naše guilda poskytne a nabízí ?

· Prostředí aktivních a slušných hráčů se zájmem o podporu svých spoluhráčů.
· Komunikaci ve hře I mimo ni.
· Spolupráci a dobrodružství.
· Benefity bratrstva ( tabart, banka, prijemne prostredi nepreplnene guildy).

Co požadujeme ?

· Aktivtní postavu.
· Slušné chování.
· Nové I zkušené hráče.

Jak nás kontaktovat ?

Napsat muzete zde nebo ingame ID @GreggMord.

Děkuji za tvou pozornost a těšíme se na vás přátelé.
Edited by Gregory_Mordyval on February 14, 2019 9:50AM
  • Gregory_Mordyval

    lmDSNmD.jpg
  • altemriel
    altemriel
    ✭✭✭✭✭
    ✭✭✭
    tipujem že ma pošlete doprdele :smiley: ,

    ale poraďte prosím niekto nejaký CZ/SK guild pre AD!
  • Gregory_Mordyval
    altemriel wrote: »
    tipujem že ma pošlete doprdele :smiley: ,

    ale poraďte prosím niekto nejaký CZ/SK guild pre AD!

    Jediné kam tě pošlu je za těmito lidmi co si říkají CzechFreeLancers :smile: dole máš odkaz jak je kontaktovat a posílá tě Cepix007 :smiley:

    elderscrolls-online.tiscali.cz/forums/showthread.php?1651-Czechoslovak-Freelancers-(CSF)-Aldmeri-Dominion

    Hodně štěstí :wink:
  • altemriel
    altemriel
    ✭✭✭✭✭
    ✭✭✭
    altemriel wrote: »
    tipujem že ma pošlete doprdele :smiley: ,

    ale poraďte prosím niekto nejaký CZ/SK guild pre AD!

    Jediné kam tě pošlu je za těmito lidmi co si říkají CzechFreeLancers :smile: dole máš odkaz jak je kontaktovat a posílá tě Cepix007 :smiley:

    elderscrolls-online.tiscali.cz/forums/showthread.php?1651-Czechoslovak-Freelancers-(CSF)-Aldmeri-Dominion

    Hodně štěstí :wink:


    díky moc :)
  • altemriel
    altemriel
    ✭✭✭✭✭
    ✭✭✭

    Jediné kam tě pošlu je za těmito lidmi co si říkají CzechFreeLancers :smile: dole máš odkaz jak je kontaktovat a posílá tě Cepix007 :smiley:

    elderscrolls-online.tiscali.cz/forums/showthread.php?1651-Czechoslovak-Freelancers-(CSF)-Aldmeri-Dominion

    Hodně štěstí :wink:
    [/quote]

    :smiley: som čakal že možno budete zarytí Dagerfallisti a ne že mi podaríte :)
  • Gregory_Mordyval
    .....
    Edited by Gregory_Mordyval on February 14, 2019 7:50AM
  • altemriel
    altemriel
    ✭✭✭✭✭
    ✭✭✭
    altemriel wrote: »
    Jediné kam tě pošlu je za těmito lidmi co si říkají CzechFreeLancers :smile: dole máš odkaz jak je kontaktovat a posílá tě Cepix007 :smiley:

    elderscrolls-online.tiscali.cz/forums/showthread.php?1651-Czechoslovak-Freelancers-(CSF)-Aldmeri-Dominion

    Hodně štěstí :wink:

    :smiley: som čakal že možno budete zarytí Dagerfallisti a ne že mi podaríte :)


    Ne ne ... v první řadě jsme lidi a ke všemu krajani, tak by jsme si měli pomáhat, ať si z jakékoli frakce na tom nezáleží :wink: .

    Je to hra pro pobavení, ne válka :smile: .

    Přijde mi prostě dětinské neporadit ti když vím, kam tě mám poslat nebo za kým :blush:
    Hlavně ať se ti v Tamrielu daří a těším se na setkání v Cyrodiilu :smile:

    Hodně štěstí.
    [/quote]

    to je super keď človek na fórach stretne v pohode ludí ako teba :).

    aj tebe nech sa darí :)!
  • Gregory_Mordyval
    ......
    Edited by Gregory_Mordyval on February 14, 2019 7:50AM
  • altemriel
    altemriel
    ✭✭✭✭✭
    ✭✭✭
    r0buCQZ.png


    Skvělá akce z Imperial City Sewers :smile:

    Děkuji moc všem !

    Stojíme při vás, jsme vaše bratrstvo !


    jaj, tak to by som si dal dnes v noci!! dnes budem hrať dlho do noci, tak sa hádam vidíme!!
    Edited by altemriel on October 28, 2015 7:46AM
  • Gregory_Mordyval
    altemriel wrote: »
    r0buCQZ.png


    Skvělá akce z Imperial City Sewers :smile:

    Děkuji moc všem !

    Stojíme při vás, jsme vaše bratrstvo !


    jaj, tak to by som si dal dnes v noci!! dnes budem hrať dlho do noci, tak sa hádam vidíme!!

    no to doufám ne ! ne ze by mi to vadilo nebo *** tě rad nepotkal, ale rozhodne ne v IC nebo v Cyrodiilu :smile:

  • altemriel
    altemriel
    ✭✭✭✭✭
    ✭✭✭
    altemriel wrote: »
    r0buCQZ.png


    Skvělá akce z Imperial City Sewers :smile:

    Děkuji moc všem !

    Stojíme při vás, jsme vaše bratrstvo !


    jaj, tak to by som si dal dnes v noci!! dnes budem hrať dlho do noci, tak sa hádam vidíme!!

    no to doufám ne ! ne ze by mi to vadilo nebo *** tě rad nepotkal, ale rozhodne ne v IC nebo v Cyrodiilu :smile:

    no tak to je pre mňa len jedna z možností. kludne môžme dať nejaké trialy, pledges, dungeony. Doteraz som hral väčšinou sólo, takže tieto veci mi unikali, tak by som si to rád dal s niekým.
  • Gregory_Mordyval
    altemriel wrote: »
    altemriel wrote: »
    r0buCQZ.png


    Skvělá akce z Imperial City Sewers :smile:

    Děkuji moc všem !

    Stojíme při vás, jsme vaše bratrstvo !


    jaj, tak to by som si dal dnes v noci!! dnes budem hrať dlho do noci, tak sa hádam vidíme!!

    no to doufám ne ! ne ze by mi to vadilo nebo *** tě rad nepotkal, ale rozhodne ne v IC nebo v Cyrodiilu :smile:

    no tak to je pre mňa len jedna z možností. kludne môžme dať nejaké trialy, pledges, dungeony. Doteraz som hral väčšinou sólo, takže tieto veci mi unikali, tak by som si to rád dal s niekým.

    Nepochop mě špatně. Cyrodiil a IC jsou bitevní pole a radši *** rád zašel trial než-li se zabíjel se sympatickými lidmi :smiley:
  • altemriel
    altemriel
    ✭✭✭✭✭
    ✭✭✭
    altemriel wrote: »
    altemriel wrote: »
    r0buCQZ.png


    Skvělá akce z Imperial City Sewers :smile:

    Děkuji moc všem !

    Stojíme při vás, jsme vaše bratrstvo !


    jaj, tak to by som si dal dnes v noci!! dnes budem hrať dlho do noci, tak sa hádam vidíme!!

    no to doufám ne ! ne ze by mi to vadilo nebo *** tě rad nepotkal, ale rozhodne ne v IC nebo v Cyrodiilu :smile:

    no tak to je pre mňa len jedna z možností. kludne môžme dať nejaké trialy, pledges, dungeony. Doteraz som hral väčšinou sólo, takže tieto veci mi unikali, tak by som si to rád dal s niekým.

    Nepochop mě špatně. Cyrodiil a IC jsou bitevní pole a radši *** rád zašel trial než-li se zabíjel se sympatickými lidmi :smiley:

    no tak kludne, trebarz zajtra večer alebo v sobotu cez deň budem zase hrať (dúfam to dovtedy už pôjde, vraj dnes tiež mal server nejaké výpadky).
  • Gregory_Mordyval
    Jo ? jsme tu celý den a zatím nic :neutral: ale je pravda, že s přestávkami :-)
  • altemriel
    altemriel
    ✭✭✭✭✭
    ✭✭✭
    Jo ? jsme tu celý den a zatím nic :neutral: ale je pravda, že s přestávkami :-)

    aha, tak potom v pohode, som sa zlakol, lebo včera bol výpadok skoro celé doobedie až do 23:00 a deň pred tým tiež bola údržba a dnes ráno tiež niekto písal na fórum že nešlo sa nalogovať, tak potom dobre :), hádam to už bude fungovať


    či, počkaj, "zatím nic" myslíš že akože nejde server stále, či akože ide v pohode?
  • altemriel
    altemriel
    ✭✭✭✭✭
    ✭✭✭
    aha, či mne to vlastne došlo, že vy ste tu Daggergallci vlastne :)...
    Edited by altemriel on October 29, 2015 6:49PM
  • Gregory_Mordyval
    ....
    Edited by Gregory_Mordyval on February 14, 2019 7:50AM
  • Gregory_Mordyval
    tRNgjKl.png

    Proud to be part of Night Brotherhood ! :smile:
  • Gregory_Mordyval
    ....
    Edited by Gregory_Mordyval on February 14, 2019 7:50AM
  • Gregory_Mordyval
    ....
    Edited by Gregory_Mordyval on February 14, 2019 7:49AM
  • Gregory_Mordyval
    ....
    Edited by Gregory_Mordyval on February 14, 2019 8:04AM
  • altemriel
    altemriel
    ✭✭✭✭✭
    ✭✭✭
    nič v zlom :) ,ale v názve fóra máte chybu :) BrotheRhood :) - "R" vám tam chýba ;)
  • Gregory_Mordyval
    altemriel wrote: »
    nič v zlom :) ,ale v názve fóra máte chybu :) BrotheRhood :) - "R" vám tam chýba ;)

    Moc děkujeme za upozornění příteli, vůbec jsme si toho nevšiml. Ještě že se stále najdou dobří lidé, co umí dobře číst a psát :smile:

    Ještě jednou děkujeme :smile:
  • Gregory_Mordyval
    .....
    Edited by Gregory_Mordyval on February 14, 2019 7:51AM
  • Gregory_Mordyval
    ....
    Edited by Gregory_Mordyval on February 14, 2019 7:51AM
  • Gregory_Mordyval
    ....
    Edited by Gregory_Mordyval on February 14, 2019 7:48AM
  • Gregory_Mordyval
    ....
    Edited by Gregory_Mordyval on February 14, 2019 7:49AM
  • Gregory_Mordyval
    Night Brotherhood je stále aktivní a připraveno přivítat opravdové hráče :smile:

    6gnLA0q.png
  • Gregory_Mordyval
    N/A
    Edited by Gregory_Mordyval on February 14, 2019 7:48AM
  • Gregory_Mordyval
    Uprava Guild popisku.

    Jsme zase aktivni, jen v mensim poctu. :)
Sign In or Register to comment.